• INFORMACJA DOTYCZĄCA REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA

• Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do oddziałów przedszkolnych od dnia 21.03.2023 godz. 10:00 będą wywieszone przy wejściu do Przedszkola a także dostępne w sekretariacie szkoły.

Zakwalifikowanie dziecka nie oznacza przyjęcia do przedszkola

Zgodnie z regulaminem i terminarzem rekrutacji w terminie od 22 marca do 28 marca 2023r., rodzice dzieci zakwalifikowanych są zobowiązani do pisemnego potwierdzenia woli zapisu dziecka w przedszkolu, do którego zostało zakwalifikowane.

Druk „Potwierdzenie woli przyjęcia”, dostępny  jest w placówce oraz na stronie internetowej szkoły:

www.spkotulin.edupage.org

BRAK PISEMNEGO POTWIERDZENIA W WYZNACZONYM TERMINIE JEST JEDNOZNACZNY
            Z REZYGNACJĄ Z UCZESTNICTWA W DALSZYM PROCESIE REKRUTACJI.

Ostateczna lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych zostanie opublikowana

05.04.2023 o godz. 10:00

Do pobrania: