• Ogłoszenie o prowadzonym postępowaniu w Biuletynie Zamówień Publicznych

• Zapraszamy do złożenia oferty na : Przygotowanie i dowóz posiłków na potrzeby Szkoły Podstawowej w Kotulinie i Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kotulinie.

Opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dowóz posiłków na potrzeby Szkoły Podstawowej w Kotulinie i Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kotulinie. Przedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie i dostarczanie następujących posiłków : śniadanie, obiad dwudaniowy i podwieczorek dla Oddziału Przedszkolnego oraz obiad dwudaniowy dla Szkoły Podstawowej zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Przewidywana ilość posiłków w planowanym okresie realizacji umowy: szkoła (obiad dwudaniowy) - 10230, oddział przedszkolny: obiad dwudaniowy - 8184, śniadanie - 5022, podwieczorek - 2976. Podana ilość posiłków jest szacunkowa. Kryterium wyboru jest :        60% cena i 40% czas realizacji reklamacji.

Termin realizacji zamówienia: od 11.09.2023 r. do 31.08.2024 r.

Termin realizacji dostaw : 5 x w tygodniu godz.11.00 z wyjątkiem okresu przerw świątecznych, dni ustawowo wolnych od pracy oraz innych dni w których szkoła i oddział przedszkolny nie pracują

Miejsce dostaw : Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Kotulinie ul .Gliwicka 13a, 44-180 Kotulin

Miejsce i termin złożenia oferty: Do 21.08.2023 r. do godziny 9.00 na platformie e-zamówienia: https://ezamowienia.gov.pl/

Szczegóły ogłoszenia o zamówieniu na usługi  pod adresem strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-344ff121-2a18-11ee-9aa3-96d3b4440790

Nr ogłoszenia w Biuletynie zamówień Publicznych – 2023/BZP/00330121/01 z dnia 2023-07-28.

• Ważna wizyta

• 19 czerwca gościliśmy w naszej szkole Pana Henryka Mościbrodzkiego. Od kilku lat sponsoruje nam książki poświęcone Małej Ojczyźnie, śmiało możemy więc powiedzieć, że jest mecenasem śląskiej literatury dla naszej społeczności. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali ciekawych opowieści pana Henryka. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Dziękujemy za wizytę oraz to, co Pan Mościbrodzki robi dla naszej szkoły.